Loading

Odoo CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

Odoo CRM

Esnek mimariye sayesinde Odoo CRM ile müşterileri etkileşimlerini yönetmeniz artık daha kolay ve koordineli olacak.

 

İsteğinize uygun tasarlanabilen Odoo CRM modülleri ile tüm müşteri ilişkileri yönetimi süreçleriniz daha verimli ve etkin bir hal alacak.

Odoo CRM Çözümlerimiz

Dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan ODOO CRM çözümlerini Türkiye’deki resmi iş ortağı olarak size sunuyoruz.

slider-image-5

Müşteri Yönetimi

Lead Otomasyonu

Odoo CRM ile müşterilerinizi tanımlayın. Elinizdeki fırsatları, gelen teklifleri, kazanılmış leadleri yönetin. Müşterilerinizle ne zaman görüştüğünüzü, ne kadar teklif gönderdiğinizi veya aldığınızı, yaptığınız veya yapacağınız toplantıları, müşterileriniz hakkındaki bilgileri tek bir kanal ile kontrol edin.

Teklif Yönetimi

Odoo CRM ile gelen veya gönderdiğiniz teklifleri kontrol edin. Satış kanalınızı efektif bir şekilde yöneterek daha verimli hale getirin. Tüm teklif, satış ve faturalandırma süreçlerinizi takip edin. İş akış ve sürecinizi modelleyerek kurumunuzun entegrasyonunu arttırın.

slider-image-1
slider-image-14

Entegre Takvim

Odoo CRM ile müşterilerinizle ayarladığınız toplantıları, yaptığınız toplantıları, telefon görüşmelerinin içeriklerini bir takvim kullanarak kayıt altında tutun. Önemli notlarınızı oluşturarak Odoo CRM içerisinde görüntüleyin. Dİğer personellerin takvimlerini görüntüleme imkanıyla, çalışanlarınızın programlarını kontrol edin.

Mail Otomasyonu

Odoo CRM ile gelen e-maillerinizi Odoo içerisinde görüntüleyin. E-Mail sunucusu ile Odoo’yu entegre ederek Odoo içerisinden e-mail alıp gönderme imkanına sahip olun. Şirket içi ve şirket dışı tüm yazışmalarınızı başka bir sisteme gerek duymadan Odoo CRM içerisinden yapın. Toplu mail gönderebilme özelliği sayesinde e-mail pazarlama (E-Marketing) stratejileri geliştirin.

slider-image-4
slider-image-7

Gerçek Zamanlı Takip

Odoo CRM ile haftalık, aylık veya yıllık hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı, ne kadarını tamamladığınızı görün. İşlerinizi yaptığınız planlara uygun bir şekilde devam etmesi için, ilerleme durumunuzu kontrol ederek ayarlayın.